Projekty unijne

Polityka firmy

Strona główna / Polityka jakości i środowiskowa

Polityka jakości i środowiskowa ML Sp. z o.o.

Jesteśmy Organizacją, która wykorzystuje odpady w celu powtórnego ich przetworzenia i zastosowania do produkcji wyrobów użytecznych dla ludzi.

Przyczyniamy się do ochrony zasobów naszej planety i minimalizujemy negatywny wpływ działalności człowieka na środowisko naturalne.

Chronimy bezpieczną, przyjazną przyszłość następnych pokoleń.

Dążymy do zapewnienia doskonałej jakości naszych usług i wyrobów oraz minimalizowania negatywnego wpływu działalności na środowisko naturalne przy zachowaniu akceptowalnego poziomu ryzyka i efektywności procesów wewnętrznych.

Chcemy osiągać cele biznesowe przy zachowaniu zasad etyki. Nasze działania opieramy na wzajemnym szacunku, współdziałaniu, właściwej komunikacji, profesjonalizmie. Dbamy o pozytywne relacje ze wszystkimi zainteresowanymi stronami.

Jakość naszej pracy i skuteczność ochrony środowiska jest nieodzownym elementem zaufania do naszych usług i budowania wiarygodności firmy ML Sp. z o.o.

Ochrona środowiska naturalnego, zapewnienie jakości, spełnianie wymagań prawnych, regulacyjnych i zainteresowanych stron jest możliwe dzięki doskonaleniu procesów wewnętrznych. Doskonalenie postrzegamy jako proces ciągły, którego istotą jest zrozumienie wymagań, szacowanie ryzyka, ustanowienie i wdrożenie polityk, monitorowanie skuteczności działań i podejmowanie decyzji w oparciu o fakty.

Niniejszy dokument nadaje ton politykom szczegółowym i podkreśla intencje Zarządu.

Pobierz PDF Pobierz w PDF

Polityka firmy

© Copyright ML Polyolefins 2018-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Do góry